Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przybiernówko - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kamień Pomorski

Chopina,Kamień Pomorski(Przybiernówko + 24 km)

245 000 zł968 m² 253,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 2 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Do morza to zaledwie 5 minut jazdy. Działka usytuowana w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Trzebiatów

Trzebiatów(Przybiernówko + 15 km)

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Idealne miejsce pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną miejscowości Gorzysław, tuż za wyjazdem z Trzebiatowa w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łukęcin

Łukęcin(Przybiernówko + 21 km)

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Nr 4,Gryfice(Przybiernówko + 6 km)

395 000 zł19 400 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kamień Pomorski

Kamień Pomorski(Przybiernówko + 24 km)

3 656 425 zł31 795 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną położoną w obrębie miasta o powierzchni 31795 m2. Nieruchomość położona przy drodze głównej, asfaltowej, przy obwodnicy w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kołomąć(Przybiernówko + 10 km)

70 000 zł1 230 m² 56,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolną niezabudowaną położoną w Kołomąciu. Nieruchomość o powierzchni 1230 m2 stanowiąca użytki w klasie R riva i R rivb. Położona jest we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Nr 2,Gryfice(Przybiernówko + 6 km)

149 000 zł1 177 m² 126,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1177m2, w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Roby

Roby(Przybiernówko + 23 km)

240 000 zł1 240 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki o powierzchni 1200 m2, położonej w spokojnej okolicy w okolicach Mrzeżyna. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Niechorze

Niechorze(Przybiernówko + 17 km)

500 000 zł22 000 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę położoną około 2 km od Niechorza. Działka o powierzchni 2,2 ha zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka w kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Trzebiatów(Przybiernówko + 15 km)

7 414 500 zł74 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne w Trzebiatowie idealne pod osiedle lub domy jednorodzinne Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży zespołu działek położonych w Trzybiatowie, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Przybiernówko

Przybiernówko,zachodniopomorskie

139 000 zł5 000 m² 27,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 5000 m2 ,oddaloną 7 km od miasta Gryfice oraz 20 km od miejscowości nadmorskiej Rewal, usytuowanej przy drodze asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przybiernówko

Przybiernówko,zachodniopomorskie

71 050 zł1 421 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu fajną działkę z wydanymi warunkami zabudowy przy i uzbrojeniem. Idealna pod szybką zabudowę domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Bardzo blisko miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij